info@ShineTrailers.com +48 883 883 833
Produkt

Przyczepy
Kempingowe
SHINE

Nowe przyczepy Kempingowe

Odkryj swobodę podróżowania z przyczepami Shine Truck! Idealne dla tych, którzy cenią sobie niezależność i komfort.

Nasze przyczepy kempingowe są stworzone, aby sprostać każdej przygodzie. Niezależnie od tego, czy planujesz dłuższy pobyt w jednym miejscu, czy preferujesz spontaniczne noclegi na łonie natury, Shine Truck dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Nasze przyczepy zapewniają wygodę i funkcjonalność w każdym miejscu. Choć cenisz sobie wolność nocowania 'na dziko’, nasze przyczepy są wyposażone tak, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo, gdziekolwiek się zatrzymasz.

Wybierając kemping, możesz korzystać z lokalnych udogodnień, mając pewność, że Twoja przyczepa Shine Truck jest zawsze gotowa na kolejne etapy Twojej podróży.
Wybierz Shine Truck – Twoją przyczepę kempingową do każdej przygody!

Przyczepy Kempingowe SHINE

Dlaczego warto wybrać nasze przyczepy kempingowe?

  • Mobilność i niezależność: Idealne dla miłośników podróży, umożliwiając łatwe eksplorowanie nowych miejsc bez utraty domowego komfortu.
  • Wszechstronność użytkowania: Przyczepa kempingowa SHINE, doskonale sprawdza się zarówno podczas dłuższych pobytów w jednym miejscu, jak i spontanicznych noclegów na łonie natury.
  • Komfort i bezpieczeństwo: Wysokiej jakości wyposażenie zapewnia komfortowe warunki życia w każdych warunkach, zwiększając poczucie bezpieczeństwa.
  • Łatwość dostępu do udogodnień: Zaprojektowane z myślą o korzystaniu z lokalnych sanitariatów na kempingach, zapewniając wygodę w każdym miejscu.

Nasze przyczepy na
targach kempingowych.

Caravan Salon Düsseldorf, jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży caravaningowej, znów zaskoczyło swoich gości niezwykłymi i innowacyjnymi eksponatami.

W tym roku uwagę zwiedzających przyciągnął jeden szczególny model – można śmiało stwierdzić, że był to jeden z najciekawszych i najbardziej nietypowych eksponatów na targach. Na stoisku firmy Balcamp zaprezentowano prawdziwą perłę – naszą chromowaną przyczepę kempingową, czyli reprezentanta serii SUMMER.

Caravan Salon Düsseldorf raz jeszcze udowodnił, że jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy miłośnik caravaningu znajdzie coś dla siebie.

 

Przyczepa Kempingowa SHINE

 

Więcej zdjęć z wydarzenia w naszej galerii poniżej.

Nasze produkty

Wszystko w jednym miejscu. Projektujemy i produkujemy rozwiązania mobilnej gastronomii.

Przyczepy gastronomiczne w dowolnym rozmiarze, rowery do serwowania napojów oraz przyczepy kempingowe. Nasze produkty to połączenie funkcjonalności i unikalnego stylu. Dostosowane do Twoich potrzeb, sprawią, że klienci pokochają Twoje dania. Z nami gastronomia staje się mobilna i dochodowa!

Przyczepy gastronomiczne

Seria Summer i Spring. Rozmiary przyczepy do 11m długości. Możliwość wyposażenia przyczepy w niezbędny sprzęt.

ROWERY gastronomiczne

Mobilne centrum serwowania kawy napojów. Smak i styl, gdziekolwiek jesteś! Odkryj mobilną gastronomię na 3 kołach.

Przyczepy KEMPINGOWE

Odkryj swobodę podróżowania z przyczepami Shine Truck! Idealne dla tych, którzy cenią sobie niezależność i komfort.