info@ShineTrailers.com +48 888 103 615
Produkt

Przyczepy
Campingowe
SHINE

Już wkrótce

Wkrótce dołączamy do naszej rodziny gastronomicznych rozwiązań nową kategorię produktów – przyczepy kempingowe!

Nasze nowe przyczepy kempingowe, które niedługo pojawią się w naszej ofercie, łączą w sobie doskonałe wzornictwo, funkcjonalność i niezawodność. Teraz będziesz mógł cieszyć się swoją pasją kulinarą nawet podczas podróży.

  • Mobilność bez ograniczeń: Nasza przyczepa kempingowa pozwala Ci na podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc bez żadnych ograniczeń. Niezależnie od tego, czy planujesz wypad na plażę, górskie szlaki czy do lasu.
  • Wygoda i komfort podróżowania: Nasze przyczepy kempingowe zostały zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie. Wyposażone są w nowoczesne udogodnienia.
  • Elastyczne rozwiązania zakwaterowania: Przyczepa kempingowa daje Ci elastyczność w wyborze miejsc zakwaterowania. Możesz zatrzymać się na kempingu, w parku narodowym, nad jeziorem lub nawet na prywatnej posesji znajomych.
  • Bliskość z naturą: Przyczepa kempingowa pozwala Ci zbliżyć się do natury i cieszyć się pięknem otaczającego krajobrazu.

Nasze produkty

Wszystko w jednym miejscu. Projektujemy i produkujemy rozwiązania mobilnej gastronomii.

Przyczepy gastronomiczne w dowolnym rozmiarze, rowery do serwowania napojów a niedługo przyczepy kempingowe. Nasze produkty to połączenie funkcjonalności i unikalnego stylu. Dostosowane do Twoich potrzeb, sprawią, że klienci pokochają Twoje dania. Z nami gastronomia staje się mobilna i dochodowa!

Przyczepy gastronomiczne

Seria Summer i Spring. Rozmiary przyczepy od 3.5m do nawet 11m długości. Możliwość wyposażenia przyczepy w niezbędny sprzęt.

ROWERY gastronomiczne

Mobilne centrum serwowania napojów. Czy będzie to gorąca kawa czy orzeźwiające napoje. Wybór należy do Ciebie.

Przyczepy KEMPINGOWE

Już wkrótce do naszej rodziny przyczep gastronomicznych dołączy rozwiązanie idealne na wakacyjne wypady.